Netahsilat Online Turizm Tahsilat Sistemi

Netahsilat Online Turizm Tahsilat Sistemi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi’nin Turizm sektörüne özel olarak geliştirdiği turizm tahsilat sistemi ile firmalar tahsilatlarını online olarak hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Böylece otellerin yoğun olarak kullandıkları ve güvenli ödeme kriterlerine aykırı olan mail order ile tahsilat yöntemine gerek kalmıyor.

Firmalar Netahsilat Turizm Tahsilat Sistemini kullanarak serbest tahsilat, rezervasyon sistemlerine entegre olarak tahsilat, sms ve email ile ödeme linki göndererek tahsilat ve IVR ile tahsilat seçeneklerini kullanabilirler.

Serbest Tahsilat

Serbest tahsilat seçeneği ile firmaya özel açılan ödeme sayfasına müşteri girerek ödemek istediği miktarı yazıp, ödeme işlemini gerçekleştirebilir. Ödeme yaparken kredi kart bilgisini kimseyle paylaşmaz ve kart bilgisi saklanmaz. Ödemeler 3d güvenlik kodu müşteri doğrulaması ile güvenli bir şekilde gerçekleştirilir.

Rezervasyona Entegre Tahsilat

Netahsilat sistemini otel rezervasyon sisteminize kolayca entegre edebilirsiniz. Böylece müşterilerinizden rezervasyon alırken online olarak kredi kartı ile müşterilerinizin ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Müşteriniz rezervasyon seçeneklerini belirledikten sonra ödeme sayfası açılır ve kart bilgilerini girerek ödemesini kolayca online olarak tamamlar.

Sms ve Email İle Tahsilat

Farklı bir ödeme seçeneği olarak uzaktaki müşterilerinizden sms veya email ile ödeme linki göndererek ödeme alabilirsiniz. Mail order ile ödeme sistemine alternatif olarak geliştirilen bu özellik ile müşteri telefon veya mailine gelen linke tıklayıp online olarak ödeme sayfanıza ulaşır. Kedi kart bilgilerini girerek güvenli bir şekilde ödemesini gerçekleştirir. Ayrıca kart bilgilerini kimseyle paylaşmasına gerek kalmaz.

IVR ile Tahsilat

Netahsilat IVR ile tahsilat özelliği ile müşteri temsilciniz telefonda müşterinizden kredi kartı tahsilatı yapabilir. Öncelikle müşteri temsilciniz müşterinizi kredi kartı ile ödeme yapması için robota yönlendirir. Müşteriniz ise kart bilgilerini telefon üzerinden tuşlayarak ödeme işlemini gerçekleştirir. Müşteri temsilciniz işlemi takip eder ve sistem üzerinden ödemenin tamamlandığını görür fakat kart bilgilerini göremez.

Netahsilat Turizm Tahsilat Sistemi ile yapılan ödemelerin tamamı güvenli bir şekilde gerçekleşir ve ödeme işlemi gerçekleştiğinde mail ve sms ile müşteriye ve firmaya bildirim gider. Firma sistem üzerinden ödemeleri anlık takip edebilir, kolayca iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilir.

Turizm Tahsilat Detaylı Bilgi

Sistem hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ) veya demo talep formu doldurabilirsiniz.