SMS İle Tek Tıkla Online Tahsilat Sistemi

SMS İle Tek Tıkla Online Tahsilat Sistemi

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sisteminin sunduğu başlıca özelliklerden birisi sms ile tahsilat yani sanal mail order özelliğidir. İşletmeler sistem üzerinden müşterilerine direk sms ile ödeme linki gönderebilir ve müşteriler telefonlarına linke tıklayıp kredi kartlarıyla online olarak ödeme yapabilirler.

Sms ile tahsilat, özellikle uzakta bulunan müşterilerden tahsilat yapabilmeyi oldukça kolaylaştırırken yaşanabilecek güvenlik problemlerinin de önüne geçmektedir. Daha önceden firmalar uzaktaki müşterilerinden ödeme alabilmek için son derece güvensiz olan mail order yöntemini kullanıyorlardı. Mail order ile müşteri kredi kartı bilgilerini firmayla paylaşıyordu ve bu bilgilerin 3. kişilerin eline geçme riski tereddütlere, ödemelerde aksaklıklara ve tahsilat süreçlerinin olumsuz etkilenmesine neden oluyordu.

SMS İle Tahsilat Nasıl Yapılır?

Firmalar, işletmeler veya dernekler uzaktaki müşterilerinden veya abonelerinden tahsilat almaları gerektiğinde Netahsilat Kobi Online Tahsilat Panellerine girip müşterilerine ödemeleri gereken miktarı içeren ödeme linki gönderirler. Müşteriler telefonlarına gelen linke tıklayıp tahsilat ekranına ulaşırlar. Açılan ekranda müşteri kredi kartı bilgilerini girip 3D Secure özelliğiyle ödemesini güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Sms ile tahsilat yönteminde kredi kartı bilgileri firma veya 3.bir taraf tarafından görülmez ve kaydedilmez.

sms ile tahsilat

Ödeme linkinin süresini firma belirler ve belirtilen süre dolunca link pasif duruma düşer. Müşteri açılan ödeme sayfasındaki ödemesi gereken miktarı değiştiremez. Ödeme yapıldıktan sonra hem müşteriye hemde ödeme yapılan firmaya ödeme yapıldığına dair bildirim sistem tarafından otomatik olarak gönderilir.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz ( 0212 256 60 00 ). Dilerseniz demo talep formu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçip, ürün özellik ve paket detayları hakkında sizi bilgilendirmelerini sağlayabilirsiniz.