Sanal Pos Entegrasyonu

Sanal Pos Entegrasyonu

Firmalar tahsilat süreçlerindeki zorlukları ortadan kaldırmak ve nakit akışını hızlandırmak için online tahsilat sistemlerine ihtiyaç duymaktadırlar. İnternet üzerinden online olarak kredi kartı tahsilatı yapabilmek için ise sanal poslara ihtiyaç vardır. Sanal pos alabilmek için bankalara veya sanal pos hizmeti sunan özel firmalara başvurup sanal pos temin edilebilir, tahsilat sistemlerine sanal pos entegrasyonu yapıp ardından online tahsilat yapabilirler.

Sanal Pos Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Online Tahsilat Sistemi Netahsilat ile firmaların tahsilatlarını internet üzerinden kolayca yapabilir, nakit akışlarını düzenleyebilirler. Müşterilerine birçok ödeme yöntemi ile tahsilat seçeneği sunarlar ve yapılan tahsilatlar muhasebe – erp sistemlerine otomatik olarak aktarılır. İleri teknoloji ile donatılmış ve bankaların istediği tüm güvenlik donanımlarına sahip olan Netahsilat sistemine Türkiye’de bütün bankanın sanal pos entegrasyonu kolayca yapılabilmektedir.

sanal pos entegrasyonu netahsilat kobi

Netahsilat Başlıca Özellikler

➔ Bayi, alt bayi ve müşterilerinizden online olarak tek çekim veya taksitli kart tahsilatı.

➔ Dövizli veya dövize endeksli tahsilat.

➔ Sms ve email ile ödeme linki gönderilerek tahsilat.

➔ Müşterilere özel farklı ödeme seçenekleri ile tek çekim veya farklı taksit seçenekleri ile tahsilat.

➔ 3D Secure özelliği ile güvenli ödeme.

➔ Sistem üzerinden kolay ve hızlı iptal – iade.

➔ Periyodik olarak alınması gereken ödemeler için periyodik (tekrarlı) tahsilat.

➔ Tahsilat işlemlerinin anında  ERP – muhasebe programına otomatik olarak aktarımı.

➔ B2C / B2B entegrasyonu.

Detaylı Bilgi Talebi

Sanal pos entegrasyon sistemi E-tahsilat hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunarak E-tahsilat uzmanlarımızın sizlerle iletişime geçmesini ve E-tahsilat sistemini detaylı bir şekilde anlatmalarını sağlayabilirsiniz.