Online Tahsilat Nedir?

Online Tahsilat Nedir?

Online tahsilat sistemi firmaların tahsilatlarını kolayca yapmalarına olanak sağlayan profesyonel sistemlerdir. Online tahsilat sistemi ile bayi ve alt bayiler ana firmanın sanal poslarını kullanabilir ve böylece ayrıca fiziki veya sanal pos bulundurmalarına gerek kalmaz.

Online Tahsilat Sistemi

online tahsilat sistemi nedir

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ile firmalar bayi ve müşterilerinden ödemelerini online olarak kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyor. Firmalar sistem üzerine bayilerini tanımlıyorlar ve bayilerde alt bayilerini sisteme tanımlayabiliyor. Bayiler müşterilerinden ödeme alacakları zaman sisteme online olarak giriş yapıp, kredi kartı bilgileriyle ödemelerini gerçekleştiriyor. Tüm ödemeler ana firmanın hesabında toplanıyor ve ana firma bayilerine farklı oranlar sunabiliyor. Tüm ödemeler 3d secure özelliği ile güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. Ana firma ve bayiler sistem üzerinden sınırsız tahsilat gerçekleştirebiliyor ve tahsilat kayıtları anında erp sistemlerine aktarılıyor.

Online Tahsilat Sisteminin Avantajları

  • Firma tüm sanal poslarını tek ekran üzerinden yönetebilir ve tüm işlemleri bu ekran üzerinden gerçekleştirebilir.
  • Firma, sistem üzerinden yapılan tahsilatları anlık olarak izleyebilir ve kolay bir şekilde iptal ve iade işlemlerini gerçekleştirebilir.
  • Fiziksel pos üzerinden mail order yöntemiyle güvensiz ödeme almaya gerek kalmadan, tahsilat sistemi ile müşterilere sms veya email ile ödeme linki gönderilip, müşterinin kredi kart bilgisini kimseyle paylaşmasına gerek kalmadan güvenli ödeme yapması sağlanabilir.
  • Firma yabancı müşterilerinden veya döviz ile ödeme yapacak olan müşterilerinden dövizli veya döviz endeksli tahsilat gerçekleştirebilir.
  • Ödemeler 3d secure ile güvenli bir şekilde gerçekleşir.
  • Tüm erp sistemlerine entegre olabilme özelliği ile ödemeler anında erp sistemlerinize aktarılır.

Netahsilat hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ( 0212 256 60 00 ) veya temsilcilerimizin sizi araması için talep formu doldurabilirsiniz.