Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Nedir?

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Nedir?

Netahsilat firmaların müşterilerinden ödemelerini online olarak almalarını sağlayan bir online tahsilat sistemidir. Bankalardan alınan sanal posların entegre edilmesiyle çalışan Netahsilat sistemi ile sanal poslarınızı tek ekranda toplayıp, müşterilerinizden online olarak tahsilat yapabilir siniz. Yapılan tahsilatlarınız anında ERP sistemlerinize aktarılır.

Netahsilat Sanal Pos Entegrasyonu

Netahsilat e-tahsilat sistemleri Türkiye ‘de sanal pos hizmeti veren 21 bankanın sanal pos entegrasyonunu hazır olarak sunmaktadır.

Netahsilat sistemleri Türkiye’de bulunan 21 bankanın sanal pos sisteme kolayca entegre edilebilmektedir. Bankalarla koordineli bir şekilde çalışan Netahsilat, bankaların sanal poslarında yaptıkları tüm güncelleme ya da değişiklikleri anında kendi sistemlerine yansıtır ve tahsilatınızın sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlar.

Netahsilat online tahsilat sisteminin sizlere sunacağı ödeme ekranı bankaların istediği güvenlik prosedürlerinin tamamını kapsamaktadır. Bu durum bankalarla olan sanal pos alım süreçlerinizi de kolaylaştıracaktır.

Netahsilat Genel Özellikleri

Netahsilat sadece kredi kartı ile tahsilat yapmanızı sağlayan bir sanal pos yazılım altyapısı değildir. Sahip olduğu fonksiyon ve özellikler sayesinde aşırı iş gücü, zaman kayıpları ve karşılaşılan sorunları ortadan kaldıran bir sistemdir.

 Netahsilat sistemi ile müşterilerinizden kredi kartları ile tek çekim veya taksitli tahsilat yapabilirsiniz.

 Dövize endeksli ya da direk olarak dövizli tahsilat yapabilirsiniz.

 Uzaktaki müşterilerinize sms veya email ile ödeme linki gönderebilir, ve ödemelerini kolayca mobil cihazlarından yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 3D Secure yani müşterinin cep telefonuna gönderilen mesaj ile onay vermesi sonucu alınan güvenli ödeme yöntemi ile tahsilat yapabilirsiniz.

 Yanlış gerçekleştiğini düşündüğünüz işlemler de Netahsilat panelinizden anında online iptal/iade yapabilirsiniz.

 Sürekli bir şekilde periyodik ödeme almanız gereken müşterileriniz var ise periyodik (tekrarlı) tahsilat yöntemini kullanabilirsiniz.

 Muhasebe cari ve ekstre entegrasyonu sayesinde, alınan bütün ödemelerin kullanmakta olduğunuz ERP programına otomatik bir şekilde aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

 Netahsilat sisteminizi direk olarak ödeme sayfası halinde de kurabilir, dilerseniz de kullanmakta olduğunuz e-ticaret sitenize entegre bir şekilde kendinize özgü ödeme arayüzü ile kullanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir (0212 256 6000) veya müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişim geçmesi için talep formu doldurabilirsiniz.