Netahsilat Kobi – Online Tahsilat Sistemi

Netahsilat Kobi – Online Tahsilat Sistemi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi firmaların müşterilerinden online olarak tahsilatlarını toplamasını sağlayan bir sistemdir. Firmalar Türkiye’de hizmet sunan bankalardan veya sanal pos hizmeti sunan firmalardan aldıkları sanal posları entegre ederek Netahsilat Online Tahsilat Sistemini kullanabilirler. Sistem firmaya ait bir domain üzerinden online olarak erişilerek hizmet sunmaktadır.

Net Tahsilat Online Tahsilat Sistemi ile firmalar kendilerine özel açılacak olan arayüzde tüm sanal poslarını tek ekranda toplamış oluyorlar. Bu arayüz üzerinden Netahsilatın sunduğu tahsilat seçeneklerinden en uygun olanı ile tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirler. Diğer taraftan alınan ödemelere ilişkin raporlar anında erp sistemlerine entegre edilmektedir.

Online Tahsilat Sisteminin Avantajları

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi birçok tahsilat yöntemi ile firmaların tahsilat süreçlerini kolaylaştırmaktadır. Sistem ile online olarak erişim sağlanıp kartla ödeme alınabilir, uzaktaki müşterilerinize sms veya email ile ödeme linki gönderip tahsilat yapılabilir, yabancı veya farklı para birimlerinde ödeme yapmak isteyen müşterilerinizden dövizli tahsilat yapabilirsiniz. Sahada dolaşan müşteri temsilcileriniz ayrıca pos cihazı taşımasına gerek kalmadan mobil cihaz veya tabletleri ile kolayca sisteme bağlanıp tahsilatlarınızı toplayabilirler.

Sanal posların entegre edilerek kullanıldığı Netahsilat sistemi Türkiye’de hizmet sunan tüm bankaların sanal poslarına anında entegre olabilmektedir. Ayrıca Netahsilat firmaların kullanabilecekleri tüm muhasebe – ERP sistemlerine kolayca entegre olabilmektedir.

online tahsilat sistemi ödeme ekranıÖdeme Nasıl Yapılır?

Ödeme yapmak isteyen kullanıcı ödeme ekranına geldiğinde ödeyeceği tutarı, ödemesini nasıl yapmak istediğini (tek çekim veya taksitli) seçtikten sonra kredi kartı bilgilerini girerek 3d secure özelliğiyle güvenli bir şekilde ödemesini gerçekleştirebilir.

Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra her iki tarafa da ödemenin başarılı bir şekilde gerçekleştiğine dair bildirim sistem üzerinden otomatik olarak gönderilmektedir.

Detaylı Bilgi talebi

Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. (212) 256 60 00 Dilerseniz talep formu doldurup müşteri temsilcilerimizin sizi aramasını ve e-tahsilat sistemleri hakkında sizi bilgilendirmesini sağlayabilir siniz.