Netahsilar Unicera 2018 İstanbul Fuarı’nda

Netahsilar Unicera 2018 İstanbul Fuarı’nda

Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı Unicera İstanbul, 27 Şubat tarihlerinde CNR EXPO Yeşilköy’de başladı. 3 Mart 2018  tarihine kadar devam edecek olan banyo, mutfak ve seramik fuarına 130 ülkeden ziyaretçi akını gerçekleşiyor.

1000’den fazla markanın katıldığı UNICERA İstanbul fuarında çeşitli alanlarda onlarca ürün sergileniyor. Banyo, zemin, duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri gibi bir çok ürün alıcılarıyla buluşuyor.

Unicera 2018 İstanbul Fuarı İstanbul Fuarcılık, Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği (TIMDER) iş birliği  ve öncülüğüyle ziyaretçilerle buluşmaya devam ediyor.

Sektördeki Lider Markalar Unicera İstanbul’da

UNICERA İstanbul Fuarına aralarında Kale, Kütahya Seramik, İdevit, Anka Seramik, Bien Seramik , Akgün Seramik,  Creavit, Ege Seramik,  Etili Seramik, Duratiles, ECA SEREL, Decovita, Graniser, Granito, Güral, Hansgrohe, İSVEA, Seranit, Schell, Seramiksan, Serenova Umpaş, Uşak,Yurtbay, Yüksel Seramik, Vitra gibi firmalar başta olmak üzere 1000’den fazla marka katıldı.

Firmaların Tercihi Netahsilat UNICERA’da

Sektörün öncülerinin tercih ettiği Netahsilat Online Tahsilat Sistemi Unicera İstanbul Fuarında yerini aldı. Netahsilat ekibinin yaptığı sunumlarla firmalar tahsilat süreçlerini kolaylaştıran ve kolayca online ödeme alınmasını sağlayan Netahsilat sistemini tanıma fırsatı yakalıyorlar.

Netahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. Türkiye’de sanal pos hizmeti veren tüm bankaların sanal poslarına kolayca entegre olabilen Netahsilat ile tüm poslar tek ekrandan kullanılabilmektedir. Firmalar Netahsilat ile müşterilerinden, bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ((212) 256 60 00) veya müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi için talep formu doldurabilirsiniz.