Müşterilerden Online Tahsilat

Müşterilerden Online Tahsilat

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi ile kolayca ve güvenli bir şekilde müşterilerden online tahsilat gerçekleştirebilirsiniz.

Daha önce aktif olarak kullanılan çek, senet, eft veya havale ile tahsilat veya mail order ile tahsilat seçenekleri bir çok sorunu da beraberinde getiriyor, tahsilat süreçlerini oldukça zorlaştırıyordu. Kredi kartıyla tahsilatı sağlayan mail order sistemi ise kart bilgilerinin başka şahısların eline geçme ihtimalinden dolayı güvensiz bir tahsilat yöntemi olarak tedirginlik oluşturuyordu.

Müşterilerden Online Tahsilat

Netahsilat’ın sunmuş olduğu online tahsilat yöntemi ile firmalar müşterilerden online tahsilat yapabilmektedirler. Uzaktaki müşterilere ise sms veya email olarak ödeme linki gönderilebilir ve tahsilat gerçekleştirilebilir. Müşteriler telefon veya emaillerine gelen linke tıklayıp mobil cihazlarından, 3d secure özelliğini kullanarak kredi kartlarıyla güvenli olarak ödemelerini yapabilirler.

Sahada tahsildarları olan firmalar için de büyük kolaylık sağlıyor Netahsilat. Sahada ki tahsilat yapan temsilcileriniz herhangi bir pos cihazı taşımaya gerek kalmadan tahsilatlarını mobil cihazları üzerinden kolayca gerçekleştirebilirler. Kullanıcı olarak tanımladığınız sahadaki temsilcileriniz mobil cihazları üzerinden Online tahsilat arayüzüne kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yapıp ardından sahadaki müşterilerinizin kredi kartları ile tahsilatlarınızı kolay ve hızlıca gerçekleştirebilirler.

Netahsilat Kurumsal Çözümler Netahsilat Kobi Demo Talebi