Mobil Tahsilat Sistemi | Netahsilat Kobi

Mobil Tahsilat Sistemi | Netahsilat Kobi

Müşterilerinden tahsilatlarını sahada ki tahsildarları ile gerçekleştiren firmalar için tahsilatlarını toplamak birçok zorluğu da beraberinde getirmektedir. Netahsilat Mobil Tahsilat Sistemi kullanmayan firmalar sahada ki her temsilcileri için ayrı bir fiziki pos cihazı temin etmesi gerekmektedir.

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi, firmaların ihtiyaçlarına göre modellenebilen bir sistemdir. Netahsilat, tahsilat süreçlerinde ki zorlukları ortadan kaldırarak firmaların tahsilat süreçlerini kolaylaştıran bir sistemdir. Netahsilat Mobil Tahsilat özelliği ile sahadaki tahsildarlar pos makinesi taşımaya gerek kalmadan, cep telefonları veya tablet bilgisayarları ile kolayca tahsilat yapabilmektedirler.

mobil tahsilat          mobil tahsilat sistemi

Sahadaki tahsildarlar mobil cihaz ve tabletleri üzerinden firmaya özel tanımlanan online tahsilat sistemine kolayca giriş yapabilir ve firmanın tüm sanal poslarına online olarak erişmiş olurlar. Ardından ödenecek tutarı yazıp ve müşterisinin kredi kartı bilgileri girerek tahsilat işlemini kolayca yapabilirler. Firmalar tahsildar gönderemediği müşterilerine Sanal mail order özelliği ile sms veya email olarak ödeme linki gönderimi yapabilirler. Müşteri kendisine gelen bağlantıya tıklayıp açılan ekrandan kolayca ödemesini gerçekleştirebilir. Kart bilgilerini kimseyle paylaşmasına gerek kalmadığı gibi ödeme güvenli bir şekilde gerçekleşir.

Ödeme butonuna tıklandıktan sonra bankadan onay alındığında ilgili karttan yazılan ücret çekilerek firmanın sanal pos hesabına aktarılır. Sistem aynı anda firma ve ödeme yapan müşteriye ödeme bilgilerini sms ve email ile göndermektedir.

Mobil tahsilat Sistemi Detaylı Bilgi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi alabilmek için 0212 256 60 00’ı arayarak müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Bununla birlikte Ücretsiz Bilgi Talebi formumuzu doldurarak temsilcilerimizin sizleri aramaları için talepte bulunabilirsiniz.