Kobi Online Tahsilat Sistemi

Kobi Online Tahsilat Sistemi

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi, küçük işletmelerin internetten online olarak kredi kartı tahsilatı yapabilmelerini sağlayan bir sistemdir. İşletmeler internet üzerinden kendilerine en uygun tahsilat sistemi özelliğiyle ödemelerini kolayca tahsil edebilirler.

İşletmeler bankalardan veya sanal pos sunan özel kuruluşlardan aldıkları sanal poslarını Netahsilat Kobi ürünlerine kolayca entegre ederek anında online tahsilata başlayabilirler. Netahsilat Kobi ürünü bankaların istediği tüm güvenlik prosedürlerini içerisinde barındıran, son derece korunaklı, tahsilat süreçlerinize ve müşteri profilinize göre özelleştirilebilen bir sistemdir.

Netahsilat Kobi Başlıca Özellikler

 Müşterilerden Sınırsız Tahsilat

Netahsilat Kobi ile online olarak sınırsız müşteri tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu işlem için müşteri veya tahsilat başına herhangi bir komisyon ödemezsiniz.

 Sms ve Email ile Tahsilat 

Kobi online tahsilat sistemi ile müşterilerine ödeme linkini sms veya email olarak gönderebilirsiniz. Müşteri gelen mesajda ödemesi gereken tutarı ve ödeme linkini görür. Linke tıklayıp kendisine özel ödeme sayfasına girer ve sizin belirlediğiniz ücret ve taksit imkanları çerçevesinde ödemesini kredi kartıyla güvenli olarak gerçekleştirir.

 Güvenli Altyapı

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi ile online olarak gerçekleştirilen tüm işlemler 3d secure özelliğiyle gerçekleştirilir. Böylelikle ödemeler daha güvenli olarak geçekleşir ve sonradan ödeyen ve tahsil eden taraflardan her ikisi için de herhangi bir sorun çıkma ihtimali yoktur.

Detaylı Bilgi

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ( 0212 256 6000 )veya talep formu doldurarak müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.