Email ile Tahsilat

Email ile Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sisteminin firmalara sunduğu en önemli özelliklerden birisi de email ile online tahsilat yapabilme özelliğidir. Netahsilat sistemi üzerinden firmalar bayilerine, alt bayilerine ve müşterilerinin mail adreslerine ödeme linki gönderip, online olarak email ile tahsilat yapabiliyorlar.

Firmaların uzaktaki müşterilerinden tahsilat yapma süreçlerinde kullanılan yöntemler güvenlik ve zaman açısından hep sorun oluşturmuştur. En çok tercih edilen yöntem olan mail order yöntemi güvenlik sorunları ve kart bilgisi paylaşılması nedeniyle birçok sorunu beraberinde getirmiştir.

Ödemeler 3d secure özelliği kullanılmadan gerçekleştiği için ürün tesliminden sonra ödeme iptalleriyle firmalar mağdur duruma düşebiliyor. Kart bilgilerinin 3. tarafların eline geçme riskinin yaşandığı durumlarda ise müşteriler çeşitli mağduriyetler yaşayabiliyor.

Netahsilat Email ile Tahsilat

Netahsilat email ile tahsilat özelliğiyle hem firmaları hemde kullanıcıları güvence altına almıştır. Ödemeler hızlı ve güvenli bir şekilde geçekleştiği gibi, müşteri kart bilgilerini kimseyle paylaşmıyor.

Fimalar Netahsilat sanal mail order özelliği ile müşterilerine email ile ödeme linki gönderebilirler. Müşteriler gelen ödeme linkine tıkladıklarında online olarak erişilen, firmaya ait ödeme ekranı açılıyor ve müşteriniz bu ekran üzerinden kredi kartı bilgilerini girip ödemesini gerçekleştiriyor. Ödemeler 3d secure özelliğiyle müşterinin telefonuna gelen güvenlik kodunu yazmasıyla tamamlanıyor ve güvenli bir şekilde gerçekleşiyor. Ödeme işlemi tamamlanınca hem firmaya, hemde müşterinize ödemenin gerçekleştiğine dair bildirim geliyor.

e-mail-ile-tahsilat

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve tahsilat süreçlerinizi kolaylaştırmak için bizi arayabilir ( 0212 256 60 00 ), müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi için demo talep formu doldurabilirsiniz.