Dernek ve Siteler İçin Aidat Tahsilat Sistemi

Dernek ve Siteler İçin Aidat Tahsilat Sistemi

Dernekler ve siteler varlıklarını devam ettirebilmek için aylık veya yıllık rutin olarak abonelerinden, üyelerinden aidat toplamak zorundadırlar. Aidat ödeme zamanlarının unutulması, aidat ödeyecek birey ve kurumların aşırı yoğunluğu,iletişim eksikliğinden kaynaklanan sıkıntılarla birlikte demelerde oluşan aksaklıklar ve takip süreçlerinin zorluğu profesyonel bir tahsilat sistemine duyulan ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır.

Dernek ve vakıflara özel olarak geliştirilen e-tahsilat online aidat tahsilat sistemi, bütün üyelerinizden online olarak aidat toplayabilmenizi sağlayan bir yazılım programıdır. Kuruma özel olarak açılan online ödeme sayfanızdan sisteminizi yönetebilir ve size sunulan birçok tahsilat metodundan, üyeleriniz için en uygun olan yöntem ile tahsilatlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Bankalardan alacağınız sanal poslarınızı entegre ederek kullanmaya başlayacağınız Online Tahsilat Sistemine odeme.diabetcemiyeti.org gibi bir link ile online olarak siz ve aboneleriniz ulaşabiliyor olacaksınız ve sistem üzerinden aboneleriniz ödemelerini gerçekleştirebiliyor olacaklar.

Aidat Online Tahsilat Sistemi Ödeme Yöntemleri

1- ) Sistem Üzerinden Online Ödeme

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi ile üyeleriniz online ödeme sayfanıza girerek ilgili alanları doldurum, ödemesi gereken tutarı girip 3d secure özelliğiyle güvenli bir şekilde ödemelerini gerçekleştirebilirler.

2-) SMS İle Ödeme Linki Gönderme

Online tahsilat paneliniz üzerinden abonelerinizin cep telefonlarına ödeme linki gönderebilirsiniz. Aboneleriniz telefonlarına gelen linke tıkladıklarında online tahsilat sayfanız açılacak ve ödemeleri gereken tutar görüntülenecektir. Aboneleriniz açılan ekrandan kredi kartlarıyla ödemelerini hızlıca gerçekleştirebilirler.

3-) E-Mail İle Ödeme Linki Gönderme

Online tahsilat paneliniz üzerinden abonelerinizin mail adreslerine ödeme linki gönderebilirsiniz. Sms ile ödeme yönteminde olduğu gibi aboneleriniz maillerine gelen linke tıkladıklarında online tahsilat sayfanız açılacak ve ödemeleri gereken tutar görüntülenecektir. Aboneleriniz açılan ekrandan kredi kartlarıyla ödemelerini hızlıca gerçekleştirebilirler.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Kobi Online Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilir ( 0212 256 6000 ) veya müşteri temsilcilerimizin sizinle iletişime geçmesi için demo talep formu doldurabilirsiniz.